לוגו לתפריט עליון
Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 112 ביקורות
js_loader

אודותינו

משרד עורכי דין אימבר גולן פרטוש נוסד בשנת 2012 והינו משרד מוביל בתחום נזקי הגוף.
 
המשרד מונה צוות עורכי דין מומחים בתחום נזקי הגוף, בייצוג בבתי המשפט ובבתי הדין השונים, וכן מול המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח, מס הכנסה ומשרד הביטחון.
 
– ניסיון של ייצוג בלמעלה מ 10,000 ועדות רפואיות
– 96 אחוזי הצלחה בתיקי המשרד
– מעל ל 500 מליון ש״ח פיצויים ללקוחות המשרד
 
מייסדת המשרד, עו"ד אימבר גולן פרטוש מביאה עימה ניסיון רב שנים מפועלה הקודם במחלקה המשפטית של המוסד לביטוח לאומי, תוך כהונה רבת שנים בוועדה לביטוח לאומי של מחוז תל אביב והמרכז של לשכת עורכי הדין בישראל.
 
המשרד צבר שורה של תקדימים משפטיים פורצי דרך בתחום נזקי הגוף ועובד עם מיטב המומחים הרפואיים.
 
התמחותו הבלעדית של המשרד בתחום נזקי הגוף מביאה למומחיותו המעמיקה בתחום, בשילוב אהבת המקצוע של עו"ד אימבר גולן פרטוש וצוות המשרד נוצרה סינרגיה מקצועית שתוצאתה הצלחות משמעותיות רבות עבור לקוחותיו.
משרד עורכי דין אימבר גולן פרטוש

החזון שלנו

צוות משרד עורכי דין אימבר גולן פרטוש

תפיסת עולמה של עו"ד אימבר גולן פרטוש בבסיסה נשענת על סוג של שליחות.
במהותה היא מסתכמת ביכולת של משרדנו למצות את הזכויות עבור לקוחותינו.

פגיעה בעבודה, או מחלה כתוצאה מעבודה מאומצת ועוד, כל אלה גורמים, לכל אדם באשר הוא, למצוקה. היעוד שלנו במשרד, היה ויהיה, להחזיר את הרווחה והשפיות.

הדרך שלנו לעיתים, שזורה בעליות ומורדות, אבל היא מבוססת על רצון, יכולת ומקצועיות, המהולים בנתינה, יושרה, אמינות, אהבה וחמלה, הכל מתנקז בסופו של יום לעבר המטרה והיא – הלקוח.

הלקוח הוא המרכז. סביבו מתנהל כל האירוע. אנחנו במשרד עורכי הדין, מוכשרים וחזקים בתחומנו ככל שנהיה, שחקנים חשובים, אבל לא מרכזיים. הקשבה מאפשרת ללקוח לשחרר את פחדיו ולבטיו. השחרור הזה נותן לנו את הכלים הרצויים לצאת לדרך בבטחה.

משרדנו הוא משפחתנו … במובן הפשוט של המילה משפחה. לקוח חדש מצטרף באופן מידי למשפחה והופך להיות חלק ממנה. הסיבה: אנחנו מקשיבים. אבל לא רק שומעים ,אלא באמת מקשיבים.

כל תאונה כל מחלה היא עניינו האישי של הלקוח. במשרדנו מקפידים לפני הכל לשמור על הבעיות האישיות של הלקוח מבלי שיהפכו לנחלת הכלל. הדיסקרטיות היא קודש הקודשים שלנו.

אנחנו והלקוחות גדלים יחד. אנחנו עושים זאת צעד אחר צעד, באיטיות לצד המהירות, בבטחה ובעיניים פקוחות. בואו נממש את החזון ונדהר קדימה.

המשרד מעניק שירותים בתחומים הבאים:

תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי

תאונות עבודה, מחלות מקצוע, מיקרוטראומה, נכות כללית, החמרת מצב, ילד נכה, ניידות, שירותים מיוחדים, סיעוד, אבטלה, הבטחת הכנסה, השלמת הכנסה, קצבת זקנה, דמי לידה, שמירת הריון, נפגעי פעולות איבה, עבודה נדרשת, שארים וייצוג בוועדות רפואיות.

תאונות דרכים

תאונת דרכים של הולכי רגל, רכבים, אופנועים, תחבורה ציבורית ועוד. כמו גם תאונות בדרך מהעבודה ותוך כדי עבודה.

מס הכנסה

פטור מתשלום מס הכנסה וייצוג בוועדות רפואיות.

תביעות נגד חברות ביטוח

תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה, פנסיית נכות, פוליסת מחלות קשות, סיעוד, תאונות דרכים, תאונות בשטח ציבורי ותאונות ספורט.

רשלנות רפואית

רשלנות בהריון ולידה, רשלנות ברפואת שיניים, רשלנות בניתוחים פלסטיים ורשלנות באבחון.

משרד הביטחון 

ייצוג חיילים, שוטרים, אנשי כוחות הביטחון, אגף השיקום והחמרת מצב.

סיעוד 

תביעות סיעוד מול המוסד לביטוח לאומי, מול חברות הביטוח ופוליסות פרטיות. 

מי אנחנו

בעלת המשרד והמייסדת עורכת דין אימבר גולן פרטוש, בת 45, נשואה ואם לשלושה, בעלת תואר בכלכלה ומנהל עסקים (בהצטיינות) ותואר במשפטים (בהצטיינות). 

עורכת דין אימבר גולן פרטוש, צברה לזכותה ניסיון עשיר של למעלה מ – 5,000 תיקים בייצוג כנגד המוסד לביטוח לאומי לרבות בוועדות רפואיות, וועדות רפואיות לעררים  ובבתי הדין לעבודה. ייצוג מול חברות הביטוח השונות לרבות בתי המשפט השונים, וועדות רפואיות וועדות עליונות. בנוסף צברה שורה של תקדימים פורצי דרך בתחום נזקי הגוף.

בסיס הלקוחות המגוון של המשרד, משקף את יכולתנו להתאים את השירותים המקצועיים שאנו מעניקים לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. לקוחות ממגוון רחב של תחומי תעשיה פונים אלינו כאשר הם זקוקים למומחיות, שירות והגינות ובעת שהם מבקשים עזרה בפתרון בעיות משפטיות מורכבות ומאתגרות.

הלקוחות בוחרים במשרדנו לייצגם בשל המיומנויות המשפטיות המקיפות שאנו מספקים. למשרד תפיסת עבודה המשלבת את המומחיות של עורכי הדין עם הידע והניסיון רחב ההיקף של בעלת המשרד עוה"ד אימבר גולן פרטוש. המוניטין והניסיון שצברנו מעניק ללקוחותינו יתרון בניהול מקצועי ומיומן של תביעותיהם.

עו"ד אימבר גולן פרטוש רואה בתרומה לקהילה כערך לאורו הוא פועל, ואמון על פעילות משפטית פרו בונו בלמעלה ממאה תיקים עד כה. יועצת משפטית של עמותת IC למחלות ותסמונות של שלפוחית השתן.

משרדנו שם דגש על היחס האישי, החיוך, הקניית הידע, השיתוף בתהליך, הליווי והתמיכה הם נר לרגלי כל עורך דין שעובד במשרד. כל אלה הם נגזרת של חזון המשרד שנכתב בקפידה ודיוק רב על מנת לשקף לנו את דרכינו המורה מצפן ומשמעות רבה לעבודתנו.

תעודות והסמכות

הצוות שלנו

מייסדת המשרד. בעלת תואר בכלכלה ומנהל עסקים (בהצטיינות) ותואר במשפטים (בהצטיינות). עבדה במחלקה המשפטית של המוסד לביטוח לאומי. כיהנה שנים רבות בוועדה לביטוח לאומי של מחוז תל אביב והמרכז של לשכת עורכי הדין בישראל. בעלת ניסיון עשיר בייצוג כנגד המוסד לביטוח לאומי לרבות בוועדות רפואיות, עררים והליכים כנגד המוסד לביטוח לאומי בבית הדין לעבודה. כמו כן מומחית בתביעות בגין נכויות חמורות ובייצוג בגין נזקי גוף בכל סוגי ההליכים והערכאות.

עו"ד אימבר גולן פרטוש

מנכ"ל המשרד. מאמן עסקים בהכשרתו, בעל ניסיון רב שנים בניהול עסקים ובתפקידים בכירים בחברות גדולות במשק.

אורי פרטוש - מנכ"ל

מזכירה ראשית

לילך פלאי

בעל ניסיון רב בייצוג כנגד המוסד לביטוח לאומי ובוועדותיו הרפואיות, מומחה בתחום נזקי הגוף ורשלנות רפואית מכל הסוגים. כמו כן עוסק בתביעות מול חברות הביטוח.

עו"ד רפי אבני

בעלת ניסיון רב בייצוג כנגד המוסד לביטוח לאומי ובוועדותיו הרפואיות, מומחית בתחום נזקי גוף ורשלנות רפואית מכל הסוגים.

עו"ד מגי מאיבסקי

בעלת ניסיון עשיר בייצוג כנגד המוסד לביטוח הלאומי ובוועדותיו הרפואיות. כמו כן בתביעות נזקי גוף מכל הסוגים לרבות בוועדות רפואיות, עררים והליכים כנגד המוסד לביטוח הלאומי בבית הדין לעבודה. כמו כן עוסקת בתביעות מול חברות הביטוח. נהנית מכושר התנסחות וורבליות מצויינת המסייעים לה בליטיגציה משפטית.

עו"ד רותם רזאל

בעלת ניסיון רב בייצוג כנגד המוסד לביטוח לאומי ובוועדותיו הרפואיות, מומחית בתחום נזקי גוף ורשלנות רפואית מכל הסוגים.

עו"ד ליאור אליטים

בעל ניסיון רב בייצוג כנגד המוסד לביטוח לאומי ובוועדותיו הרפואיות, מומחה בתחום נזקי גוף ורשלנות רפואית מכל הסוגים.

עו"ד טל יוסף

בוגר תואר ראשון במשפטים, מתמחה

רום פרטוש

מתורגמנית המשרד

אמה פולק

מנהלת מדיה

נטליה מוריץ

Google ג גוגל
5.0
מבוסס על 112 ביקורות
×
js_loader
דילוג לתוכן