אודות

משרד עו"ד אימבר גולן פרטוש, נוסד בשנת 2012 . המשרד מונה שישה עורכי דין ונחשב לאחד הכוחות העולים בתחום תביעות נזיקין, באמצעות ידע עצום שרכשה בעלת החברה עורכת הדין אימבר גולן פרטוש. המשרד מעסיק צוות של עורכי דין המתמחים בתחום תביעות נזיקין במרכזם תביעות למוסד לביטוח לאומי. לצד העוצמה שמשדר המשרד כלפי חוץ, המשרד נחשב למשרד בוטיק שמעניק טיפול אישי ביותר ללקוחותיו.

המשרד מעניק שירותים בתחומים הבאים: 

ביטוח לאומי – תאונות עבודה, מחלות מקצוע, מיקרוטראומה, נכות כללית, החמרת מצב, ילד נכה, ניידות, שירותים מיוחדים, סיעוד, אבטלה, הבטחת הכנסה, השלמת הכנסה, קצבת זקנה, דמי לידה, שמירת הריון, נפגעי פעולות איבה, עבודה נדרשת, שארים, נכה נזקק, ייצוג בוועדות רפואיות.

תאונות דרכים – תאונה דרכים רגילה, תאונה בדרך לעבודה או בעבודה.

מס הכנסה –ייצוג בוועדות רפואיות, פטור מתשלום מס הכנסה.

תביעות נגד חברות ביטוח תאונות אישיות, תאונות דרכים,  תאונות בשטח ציבורי. תאונות ספורט

רשלנות רפואית – הריון ולידה, שיניים, פלסטיקה, איבחון.
משרד הביטחוןייצוג חיילים, שוטרים אנשי כוחות הביטחון, אגף השיקום, החמרת מצב.

סיעוד – מול הביטוח הלאומי, סיעוד מול חברות הביטוח ופוליסות פרטיות.

המשרד ממוקם במרכז הארץ בעיר פתח תקווה. הצוות המונה שישה עורכי דין, מספק שורה ארוכה של שירותים בתחום הביטוח הלאומי לבסיס לקוחות רחב. המשרד מייצג לקוחות ממגוון רחב של תחומים ומקצועות, עצמאים ושכירים מעולמות שונים.

בעלת המשרד והמייסדת, עו"ד אימבר גולן פרטוש, בת 45, נשואה לאורי פרטוש ואימא ל שלושה, בעלת תואר בכלכלה ומנהל עסקים (בהצטיינות) ותואר במשפטים (בהצטיינות). בעברה עבדה במחלקה המשפטית של המוסד לביטוח לאומי. במקביל שימשה כחברה בוועדה לביטוח לאומי של מחוז תל אביב והמרכז של לשכת עורכי הדין בישראל

עו"ד אימבר גולן פרטוש, צברה לזכותה ניסיון עשיר של אלפי תיקים 
[ למעלה מ- 4,000 תיקים ] בייצוג כנגד המוסד לביטוח לאומי לרבות בוועדות רפואיות, עררים והליכים שונים ומגוונים כנגד הביטוח הלאומי בבית הדין לעבודה, בגין נזקי גוף מכל סוגי ובכל סוגי ההליכים והערכאות.

בסיס הלקוחות המגוון של המשרד, משקף את יכולתנו להתאים את השירותים המקצועיים שאנו מעניקים לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. לקוחות ממגוון רחב של תחומי תעשיה פונים אלינו כאשר הם זקוקים למומחיות, שירות והגינות, ובעת שהם מבקשים עזרה בפתרון בעיות משפטיות מורכבות ומאתגרות.

הלקוחות בוחרים בנו ונשארים איתנו בשל המיומנויות המשפטיות המקיפות שאנו מספקים. גייסנו ונגייס עורכי דין מהמעלה הראשונה, בעלי הישגים אקדמיים. למשרד תפיסת עבודה המשלבת את המומחיות של עורכי הדין עם הידע העצום של בעלת המשרד. המוניטין שצברנו בעשור האחרון לצד התוצאות המצוינות ללקוחותינו, מושך עוד ועוד לקוחות.

כמשרד עורכי דין מוביל, משרדה של עוה"ד אימבר גולן פרטוש, מעמיד לנגד עיניו את מחויבותו בראש ובראשונה ללקוח ורק ללקוח. במסגרת העיסוקים הרבים של המשרד בתחום הנזיקין, המשרד מעניק גם שירותי פרו בונו ובכך תורם את חלקו לחברה, לפחות 100 תיקי פרו בונו מקיומו של המשרד.

חברת עורכי הדין אימבר גולן פרטוש, נחשבת למובילה בתחום שלה ובעשור האחרון היא פועלת מול אלפי לקוחות, כשבחברה שורה של עורכי דין שהתמחו בתחום. משרד עורכי הדין אימבר גולן פרטוש שם את הדגש לא רק על ידע אישי בתחום ההתמחות, אלא גם על השירות ללקוח. היחס האישי, החיוך הקניית הידע, השיתוף בתהליך, הליווי והתמיכה הם נר לרגלי כל עורך דין שעובד במשרד. כל אלה הם נגזרת של חזון המשרד שנכתב בקפידה ודיוק רב ע"מ לשקף לנו את דרכינו המורה מצפן ומשמעות רבה לעבודתנו .

אם החלטתם להגיש תביעה נגד הביטוח הלאומי, או תביעה לבית המשפט, או אם אתם רק מתלבטים כדאי שתחשבו על פגישה עם עורכת הדין אימבר גולן פרטוש, פגישה ללא עלות, כי לה יש את היכולת להכריע האם עומדת לכם האפשרות לממש את זכויותיכם. 

היא יודעת לעשות זאת על סמך ניסיון עשיר ושורה של תקדימים פורצי דרך בתחום, אותם צברה, בהיקף שהוא מעל הממוצע, למשרדים מקבילים לה ברחבי הארץ.

עורכת הדין אימבר גולן פרטוש העומדת בראש המשרד, מלווה כל אחד ואחד מהתיקים שנכנסים למשרדה וגם אם הטיפול השוטף נמצא בידי אחת או אחד מעורכי הדין במשרד היא מעורה ומעורבת בפרטים הקטנים והגדולים כאחד.

המשרד בכל שנות קיומו עוסק בתחום תביעות נזקי גוף, רשלנות רפואית, ביטוח לאומי, תאונות, מחלות, פגיעות בעבודה ומחלות מקצוע ועוד. המשרד אינו מזגזג, אינו גולש לתחומים אחרים, הוא מתמקצע משנה לשנה בתחום ונחשב בצדק לכח פורץ דרך בענף.

הצוות שלנו

מייסדת המשרד. בעלת תואר בכלכלה ומנהל עסקים (בהצטיינות) ותואר במשפטים (בהצטיינות). עבדה במחלקה המשפטית של המוסד לביטוח לאומי. כיהנה שנים רבות בוועדה לביטוח לאומי של מחוז תל אביב והמרכז והמרכז של לשכת עורכי הדין בישראל. בעלת ניסיון עשיר בייצוג כנגד המוסד לביטוח לאומי לרבות בוועדות רפואיות, עררים והליכים כנגד הביטוח הלאומי בבית הדין לעבודה. כמו כן מטפלת בתביעות בגין נכויות חמורות. בייצוג בגין נזקי גוף בכל סוגי ההליכים והערכאות.

עו"ד אימבר גולן פרטוש

בעלת ניסיון עשיר בייצוג כנגד הביטוח הלאומי ובוועדותיו הרפואיות. כמו כן בתביעות נזקי גוף מכל הסוגים לרבות בוועדות רפואיות, עררים והליכים כנגד הביטוח הלאומי בבית הדין לעבודה. כמו כן עוסקת בתביעות מול חברות הביטוח. נהנית מכושר התנסחות ו-ורבליות מצויינת המסייעים לה בליטיגציה משפטית

עו"ד רותם רזאל

בעל ניסיון עשיר בייצוג כנגד הביטוח הלאומי ובוועדותיו הרפואיות ובתביעות נזקי גוף מכל הסוגים לרבות בוועדות רפואיות, עררים והליכים כנגד הביטוח הלאומי בבית הדין לעבודה. כמו כן עוסק בייצוג בגין נזקי גוף בכל סוגי ההליכים והערכאות מול חברות הביטוח.

עו"ד רפי אבני

בעלת ניסיון בייצוג כנגד הביטוח הלאומי ובוועדותיו הרפואיות , בתביעות נזקי גוף ורשלנות רפואית מכל הסוגים. יוצאת משרד מוביל בתחום נזקי הגוף.

עו"ד מגי מאיבסקי

החזון שלנו

תפיסת עולמה של עוה"ד אימבר גולן פרטוש בבסיסה נשענת על סוג של שליחות.
במהותה היא מסתכמת ביכולת של משרדנו  למצות את הזכויות עבור לקוחותינו.

פגיעה בעבודה, או מחלה כתוצאה מעבודה מאומצת ועוד, כל אלה גורמים, לכל אדם באשר הוא, למצוקה. היעוד שלנו במשרד, היה ויהיה, להחזיר את הרווחה והשפיות.

הדרך שלנו לעיתים, שזורה בעליות ומורדות, אבל היא מבוססת על רצון, יכולת ומקצועיות, המהולים בנתינה, יושרה, אמינות, אהבה וחמלה, הכל מתנקז בסופו של יום לעבר המטרה והיא – הלקוח.

הלקוח הוא המרכז. סביבו מתנהל כל האירוע. אנחנו במשרד עורכי הדין, מוכשרים וחזקים בתחומנו ככל שנהיה, שחקנים חשובים, אבל לא מרכזיים. הקשבה מאפשרת ללקוח לשחרר את פחדיו ולבטיו. השחרור הזה נותן לנו את הכלים הרצויים לצאת לדרך בבטחה.

משרדנו הוא משפחתנו … במובן הפשוט של המילה משפחה. לקוח חדש מצטרף באופן מידי למשפחה והופך להיות חלק ממנה. הסיבה: אנחנו מקשיבים. אבל לא רק שומעים ,אלא באמת מקשיבים.

כל תאונה כל מחלה היא עניינו האישי של הלקוח. במשרדנו מקפידים לפני הכל לשמור על הבעיות האישיות של הלקוח מבלי שיהפכו לנחלת הכלל. הדיסקרטיות היא קודש הקודשים שלנו.

אנחנו והלקוחות גדלים יחד. אנחנו עושים זאת צעד אחר צעד, באיטיות לצד המהירות, בבטחה ובעיניים פקוחות. בואו נממש את החזון ונדהר קדימה.

בעלת ניסיון בייצוג כנגד הביטוח הלאומי ובוועדותיו הרפואיות ובתביעות נזקי גוף מכל הסוגים. יוצאת משרד מוביל בתחום נזקי הגוף.

עו"ד ליאור אליטים

המזכירה הראשית של המשרד. אשת הקשר עם הרפרנטים במוסד לביטוח לאומי, במשרד הביטחון, בחברות הביטוח ובקרנות הפנסיה.

לילך פלאי

מתורגמנית המשרד

אמה פולק

מנכ"ל המשרד. מאמן עסקים. בעל ניסיון רב שנים בניהול עסקים ובתפקידי ניהול בכירים בחברות גדולות במשק.

אורי פרטוש - מנכ"ל